Description
BATTERY OPERATED EGG COFFEE BEATER BLENDER WHISK FOR DOMESTIC USE.
BATTERY OPERATED EGG COFFEE BEATER BLENDER WHISK FOR DOMESTIC USE.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 COFFEE BEATER WHISK |
| Model | COFFEE BEATER |
| Series | COFFEE BEATER |
| Body Material | PLASTIC |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Lock System | NO |
| Blending | Yes |
| Chopping | No |
| Pureeing | No |
| Stirring | Yes |
| Cord Length | 0 m |
| Width | 10 cm |
| Height | 2 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.1 kg |
| Service Type | NO WARRANTY |
| Warranty Summary | NO WARRANTY |
| Covered In Warranty | NO WARRANTY |
| Not Covered In Warranty | NO WARRANTY |
| Domestic Warranty | 0 |
Reviews
There are no reviews yet.