Description
ADVANCED WEIGHT GAINER FORMULA , BUILD MASS AND STRENGTH . DELICIOUS TASTE
ADVANCED WEIGHT GAINER FORMULA , BUILD MASS AND STRENGTH . DELICIOUS TASTE
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PERFECT HEALTH NUTRITION |
| Model Number | 30210 |
| Quantity | 3 kg |
| Flavor | CHOCOLATE |
| Protein Type | Weight Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Wheat Free |
| Composition | PROTEIN,SODIUM |
| Number of Scoops per Container | 1 |
| Ayurvedic | Yes |
| Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Bottle |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 40 g |
| Model Name | INCREDIBLE BULK |
Reviews
There are no reviews yet.