Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | petitude pet store |
| Model Number | RMB010 |
| Size | XL |
| Brand Color | Maroon & Black |
| Color | Maroon |
| Pet Type | Dog, Cat |
| Bed Type | Enclosed |
| Material | VELVET TOUCH FABRIC |
| Washable | Yes |
| Width | 90 cm |
| Height | 22 cm |
| Depth | 85 cm |





Reviews
There are no reviews yet.