Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 0TYASE7TRX30 |
| Size | S |
| Brand Color | Brown |
| Color | Brown |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 12 cm |
| Height | 5 cm |
| Depth | 9 cm |





Reviews
There are no reviews yet.