Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 2THFMZ68HM0Y |
| Size | L |
| Brand Color | Beige |
| Color | Beige |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 26 cm |





Reviews
There are no reviews yet.