Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 55F4S2UYDZJQ |
| Size | M |
| Brand Color | Beige |
| Color | Beige |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 7.5 cm |
| Height | 7.5 cm |
| Depth | 14 cm |




Reviews
There are no reviews yet.