Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 6Y9HB2MYPFFS |
| Size | M |
| Brand Color | Beige |
| Color | Beige |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 14.5 cm |
| Height | 14.5 cm |
| Depth | 21.5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.