Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETMAKER |
| Model Number | 77VSILVETKO7 |
| Size | M |
| Brand Color | Pink |
| Color | Pink |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 13.25 cm |
| Height | 5.33 cm |
| Depth | 17.25 cm |





Reviews
There are no reviews yet.