Description
Material: Stainless Steel Suitable for: Dogs item size-900
Material: Stainless Steel Suitable for: Dogs item size-900
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pets Empire |
| Model Number | 1077sol double diner |
| Shade | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Type | Bowl & Bottle |
| Size | Large |
| Shape | round |
| Body Material | Stainless Steel |
| Capacity | 900 ml |
| Color | Red, Blue, Orange |
| Finish | matte;;glossy |
| Model Name | 1077sol double diner |
| Width | 30 cm |
| Height | 6 cm |
| Depth | 36 cm |
Reviews
There are no reviews yet.