Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pets Empire |
| Model Number | PA-37*cat |
| Shade | Green |
| Pet Type | Dog |
| Type | Bowl |
| Size | Medium |
| Shape | Round |
| Body Material | Plastic |
| Capacity | 400 ml |
| Color | Green |
| Finish | Glossy |
| Suitable For | Young |
| Width | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 400 g |





Reviews
There are no reviews yet.