Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Pets Empire |
| Model Number | tip dog feeding bowl for pets |
| Shade | silver |
| Pet Type | Dog |
| Type | Bowl |
| Size | Small |
| Shape | round |
| Body Material | Stainless Steel |
| Capacity | 200 ml |
| Color | Silver |
| Finish | matte;;glossy |
| Model Name | Tip Dog Feeding Bowl For Pets |
| Suitable For | Young |
| Used For | food |
| Width | 12 cm |
| Height | 4 cm |
| Depth | 12 cm |





Reviews
There are no reviews yet.