Description
Pet bed
Pet bed
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PETSHUB |
| Model Number | Elite Super Soft Fluorescent Green & Black Reversible DOG & CAT bed Small Breed(Export Quality)-Large |
| Size | L |
| Brand Color | Fluorescent Green |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | High Quality Fleece, High Grade Polyfill |
| Washable | Yes |
| Width | 53.34 cm |
| Height | 22.86 cm |
| Depth | 66.04 cm |
Reviews
There are no reviews yet.