Description
NA
NA
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PHILIPS |
| Model Name | AC0820/20 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White, Black |
| Shade | White |
| Coverage Area | 234 sq ft |
| Air Flow Level | 190 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 240 W |
| Width | 39.9 cm |
| Height | 40 cm |
| Depth | 26.9 cm |
| Weight | 6.8 kg |
Reviews
There are no reviews yet.