Description
Fast Cooking Better Seals Nutrition into Food Auto-Off Program Cooks Food Safely More Comfortable Cooking without Flame Cool-to-Touch Surface Cooks Foods Safely
Fast Cooking Better Seals Nutrition into Food Auto-Off Program Cooks Food Safely More Comfortable Cooking without Flame Cool-to-Touch Surface Cooks Foods Safely
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | cooktop |
| Brand | Philips |
| model_name | HD4928/01 |
| Model | HD4928/01 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2100 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | care |
| Warranty Summary | one year manufacturer warranty |
| Covered In Warranty | manufacturer defects only |
| Not Covered In Warranty | physical damage |
Reviews
There are no reviews yet.