Description
Induction Cooktop
Induction Cooktop
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 INDUCTION |
| Brand | PHILIPS |
| model_name | induction cook top |
| Model | Induction Cooktop Save Enrgy |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1500 W |
| Weight | 1 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | 1 YEAR |
| Covered In Warranty | MANUFACTURER DEFECTS |
| Not Covered In Warranty | PHYSICAL DAMAGE |
Reviews
There are no reviews yet.