Description
Philips Air Purifier – Series 2000 AC2958/63 With WiFi New Launch 2020 up to 39m2
Philips Air Purifier – Series 2000 AC2958/63 With WiFi New Launch 2020 up to 39m2
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Phillips |
| Model Name | AC2958/63 With WiFi New Launch 2020 up to 39m2 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 160 sq ft |
| Air Flow Level | 190 cu.m/hr |
| 3D Circulation Air Flow | Yes |
| Automatic Shut Off | Yes |
| Portable | Yes |
| Silent Mode | Yes |
| Child Lock | Yes |
| Timer | Yes |
| Power Consumption | 45 W |
| Width | 27.6 cm |
| Height | 40.5 cm |
| Depth | 27.6 cm |
| Weight | 3.14 kg |
Reviews
There are no reviews yet.