Description
cooktop all type cooking and very fast work
cooktop all type cooking and very fast work
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Pigeon |
| model_name | cooktop |
| Model | repido cute indection |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | indection |
| Power Consumption | 1800 W |
| Weight | 1.5 kg |
| Service Type | manufecring damege |
| Warranty Summary | 1 year warranty |
| Covered In Warranty | manufecring damege |
| Not Covered In Warranty | castmbar damege |
Reviews
There are no reviews yet.