Description
SHW PIGEON JOY 0.6 COOKER
SHW PIGEON JOY 0.6 COOKER
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SHW JOY 0.6 COOKER |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Red, Green |
| Capacity | 0.6 L |
| Sales Package | 1 |
| Width | 20 cm |
| Height | 18 cm |
| Depth | 16 cm |
| Warranty Summary | 1 |
| Warranty Service Type | 1 |
| Covered in Warranty | 1 YEAR |
| Not Covered in Warranty | 1 YEAR |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.