Description
16
16
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | SHW JOY 2.2 LITERS |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Red |
| Capacity | 2.2 L |
| Sales Package | 1 |
| Width | 18 cm |
| Height | 20 cm |
| Depth | 16 cm |
| Warranty Summary | 1 |
| Warranty Service Type | 1 |
| Covered in Warranty | 1 |
| Not Covered in Warranty | 1 |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.