Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 4 |
| Juicer Type | Centrifugal Juicer |
| Blending | Yes |
| Mincing | Yes |
| Chutney Grinding | Yes |
| Warranty Summary | 3 Year Manufacturer Warranty |
| Warranty Service Type | Repair Product |
| Covered in Warranty | 1 Year |
| Not Covered in Warranty | if damaged will not repaired |
| Height | 38.1 cm |
| Width | 20.32 cm |
| Weight | 2 kg |





Reviews
There are no reviews yet.