Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 12 |
| Brand | pillsbury |
| Model Name | Pastry Cake, Chocolate, 25g (Pack of 12 / Shipping Included By PadelaSuperStore) |
| Quantity | 25 g |
| Type | Cream Sandwich |
| Base Flavors | Chocolate Chip |
| Organic | Yes |
| Ingredients | choco cake |
| Food Preference | Non-vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |





Reviews
There are no reviews yet.