Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 10 |
| Brand | PIPO |
| Model Name | Popcorn |
| Type | Instant |
| Flavor | Diet |
| Quantity | 400 g |
| Gourmet | No |
| Container Type | Box |
| Is Perishable | No |
| Organic | No |
| Added Preservatives | Yes |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Food Preference | Vegetarian |
| Weight | 400 g |





Reviews
There are no reviews yet.