Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PoochMate |
| Model Number | PM-BD-Tartan-S |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Cotton Wool Mix |
| Washable | Yes |
| Width | 64 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 46 cm |





Reviews
There are no reviews yet.