Description
Samsung gruu duas SD card provider music video provider
Samsung gruu duas SD card provider music video provider
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| In The Box | 1 |
| Model Number | Samsung duos |
| Model Name | Samsung |
| Color | Gray |
| Browse Type | Feature Phones |
| SIM Type | Dual Sim |
| Hybrid Sim Slot | Yes |
| Touchscreen | No |
| OTG Compatible | No |
| Additional Content | Micro SD card |
| Display Size | 5.08 cm (2 inch) |
| Resolution | Resolason 300/400 |
| Operating System | 095720 |
| Primary Clock Speed | 6 MHz |
| Internal Storage | 50 MB |
| RAM | 50 MB |
| Network Type | 2G |
| Supported Networks | GSM |
| Battery Capacity | 24 mAh |
| Warranty Summary | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.