Description
LONG LAS TICRICH FRENCH FRAGRANCEAROMA BOOSTERBAD ODOR NEUTRALIZERINSTANT ACTION
LONG LAS TICRICH FRENCH FRAGRANCEAROMA BOOSTERBAD ODOR NEUTRALIZERINSTANT ACTION
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POUR HOME |
| Model Name | LIME +FLORA |
| Type | Room |
| Filter Type | Deodorization Filter |
| Color | Red |
| Shade | RED |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| 3D Circulation Air Flow | Yes |
| Ionizer | Yes |
| UV Lamp | Yes |
| Humidifier | Yes |
| Automatic Shut Off | Yes |
| Portable | Yes |
| Silent Mode | Yes |
| Child Lock | Yes |
| Timer | Yes |
| Power Consumption | 1 W |
| Width | 8 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.