Description
5 IN 1*BAD ODOR NEUTRALIZER*AROMA BOOSTERS*LONG LASTING*RICH FRENCH FRAGRANCE*instant action
5 IN 1*BAD ODOR NEUTRALIZER*AROMA BOOSTERS*LONG LASTING*RICH FRENCH FRAGRANCE*instant action
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | POUR HOME |
| Model Name | VANESA |
| Type | Room |
| Filter Type | Deodorization Filter |
| Color | Brown |
| Shade | BROWN |
| Coverage Area | 1 sq ft |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 1 W |
| Width | 6 cm |
| Height | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.