Description
BIPOLAR ION AIR DISINFECTOR AND AIR PURIFIER.
BIPOLAR ION AIR DISINFECTOR AND AIR PURIFIER.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | PRAAN |
| Model Name | WM 1000 |
| Type | Room |
| Filter Type | Ionizer |
| Color | White |
| Shade | WHITE |
| Coverage Area | 250 sq ft |
| Air Flow Level | 100 cu.m/hr |
| Humidifier | No |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 7.5 W |
| Width | 50 cm |
| Height | 59 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.