Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Precision Brand |
| Model Number | 6DRG23KCZDAB |
| Size | S |
| Brand Color | Black |
| Color | Black |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 11 cm |
| Height | 14 cm |
| Depth | 18.2 cm |





Reviews
There are no reviews yet.