Description
good product
good product
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Model Number | Rangoli |
| Type | Rice Cooker |
| Color | Preethi |
| Capacity | 1.8 L |
| Sales Package | Rice Cooker |
| Width | 0 cm |
| Height | 0 cm |
| Depth | 0 cm |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty |
| Warranty Service Type | 1 year |
| Covered in Warranty | 1 year |
| Not Covered in Warranty | 1 year |
| Domestic Warranty | 1 Year |
| International Warranty | 1 Year |
Reviews
There are no reviews yet.