Description
Style:PIC 20 1200 Watt Induction Cooktop
Style:PIC 20 1200 Watt Induction Cooktop
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | induction |
| Brand | Prestige |
| model_name | Pic 20 |
| Model | 1200 Watt Induction Cooktop with Push button (Black) |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 0.8 kg |
| Service Type | manufacturer |
| Warranty Summary | manufacturer only |
| Covered In Warranty | Manufacturer default |
| Not Covered In Warranty | Physical damage |
Reviews
There are no reviews yet.