Description
Prestige 1500 W Electric Grill Sandwich Maker
Prestige 1500 W Electric Grill Sandwich Maker
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Prestige |
| Model ID | 1500 W Electric Grill |
| Slice Capacity | 2 |
| Color | Black |
| Power Consumption | 1500 W W |
| Warranty Summary | 1 Year Manufacturer Warranty |
| Service Type | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Covered in Warranty | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.