Description
PANNAL
PANNAL
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Prestige |
| model_name | PIC 20.0 |
| Model | INDUCTION COOK – TOP PIC 20.0 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | 220 |
| Power Consumption | 1600 W |
| Weight | 2.023 kg |
| Service Type | MANUFECRING WARRANTY |
| Warranty Summary | 1 YEAR |
| Covered In Warranty | MANUFECRING WARRANTY |
| Not Covered In Warranty | CASTMBAR DAMEGE |
Reviews
There are no reviews yet.