Description
Presenting for the first time in India, an Induction Cook-top that does all the cooking for you.
Presenting for the first time in India, an Induction Cook-top that does all the cooking for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Prestige |
| model_name | Induction cook top PIC 6.1 V3 |
| Model | PIC 6.1V3 WITH NON STICK TIME SAVER KADAI 2 LTR. |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2200 W |
| Weight | 2.756 kg |
| Service Type | 1 |
| Warranty Summary | 1 |
| Covered In Warranty | 1 |
| Not Covered In Warranty | 1 |
Reviews
There are no reviews yet.