Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | IVX-537-HY-Stainless Steel Vada, medu wada |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 3.5 inch |
| Height | 8.5 inch |
| Depth | 3.5 inch |
| Weight | 350 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ActrovaX |
| Model Number | IVX-537-HY-Stainless Steel Vada, medu wada |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 3.5 inch |
| Height | 8.5 inch |
| Depth | 3.5 inch |
| Weight | 350 g |
Reviews
There are no reviews yet.