Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ad Enterprise |
| Model Number | MCM2000 |
| Material | Plastic |
| Width | 7 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 99 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ad Enterprise |
| Model Number | MCM2000 |
| Material | Plastic |
| Width | 7 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 7 cm |
| Weight | 99 g |
Reviews
There are no reviews yet.