Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ALL IN ONE STORE |
| Model Number | MVM123S |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 200 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | ALL IN ONE STORE |
| Model Number | MVM123S |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 12 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 200 g |
Reviews
There are no reviews yet.