Description
induction cooktop for multipurpose uses
induction cooktop for multipurpose uses
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction cooktop |
| Brand | Alpha Pro |
| model_name | Induction Cooktop with warranty |
| Model | APIK01 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 12 W |
| Weight | 0.5 kg |
| Service Type | 6Month |
| Warranty Summary | 1 Year |
| Covered In Warranty | Technical default |
| Not Covered In Warranty | Physical damage and defect |
Reviews
There are no reviews yet.