Description
Made From Fresh Ground Nuts
Made From Fresh Ground Nuts
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Alpino |
| Model Name | Chocolate Peanut Butter Powder |
| Quantity | 400 g |
| Type | Nut Butter |
| Container Type | Jar |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Organic | Yes |
| Food Preference | Vegetarian |
| Storage Instructions | Keep in Cool and Dry Place |
| Dietary Preference | Non-GMO, Gluten Free, No Cholesterol, No Trans Fat |
| Gourmet | Yes |
| Added Preservatives | No |
| Flavor | Peanut Butter |
| Width | 1 cm |
| Weight | 0.48 g |
Reviews
There are no reviews yet.