Description
American Garden Hot Sauce, Louisiana Style – 88ml (3oz)
American Garden Hot Sauce, Louisiana Style – 88ml (3oz)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | Hot Sauce, Louisiana Style |
| Brand | American Garden |
| Model Name | Hot Sauce, Louisiana Style – 88ml (3oz) |
| Quantity | 88 ml |
| Type | Sauces |
| Classification & Use | Dipping |
| Maximum Shelf Life | 365 Days |
| Organic | No |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Glass Bottle |
Reviews
There are no reviews yet.