Description
water reduction from air, coverage area 250 Sqft , Air flow is 150 m3h, working temperature 5d to 38, portable easy to moved
water reduction from air, coverage area 250 Sqft , Air flow is 150 m3h, working temperature 5d to 38, portable easy to moved
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Amfah |
| Model Name | AMF- 12DM |
| Type | Room |
| Filter Type | Pre-Filter |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 250 sq ft |
| Air Flow Level | 150 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 220 W |
| Width | 29.46 cm |
| Height | 53.34 cm |
| Depth | 21.59 cm |
| Weight | 9.5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.