Description
Made from canvas material, with handles being effectively launderable and made to last.
Made from canvas material, with handles being effectively launderable and made to last.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Model Name | Multipurpose Large Big Canvas Bag with Handles and Strong Base with Covers Zip (L-47 cm, B-24 cm, H-37 cm) |
| External Width | 24 cm |
| External Height | 37 cm |
| External Depth | 17 inch |
| Closure | Zipper |
| Expandable Features | No |
| Weight | 480 g |
Reviews
There are no reviews yet.