Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Hanging Weighing Scale |
| Model Name | Raja 100 kg Commercial Hanging Weighing Scale |
| Model Number | 1002 |
| Color | Multicolor |
| Width | 180 mm |
| Height | 410 mm |
| Depth | 55 mm |
| Weight | 980 g |
| Warranty Summary | N/A |
| Warranty Service Type | N/A |
| Covered in Warranty | N/A |
| Not Covered in Warranty | N/A |





Reviews
There are no reviews yet.