Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Aquatic |
| Model Number | kl-4541 |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 55 g |
| Model Name | Siso |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Shrimp |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Aquatic |
| Model Number | kl-4541 |
| Pet Type | Fish |
| Quantity | 55 g |
| Model Name | Siso |
| Food Type | Dry |
| Suitable For | Adult |
| Flavor | Shrimp |
Reviews
There are no reviews yet.