Description
Good quality induction for you.
Good quality induction for you.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Cook Top |
| Brand | ASFACT SURYA KAP |
| model_name | surya aksh 140 |
| Model | surya aksh 140 |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 2 kg |
| Service Type | na |
| Warranty Summary | na |
| Covered In Warranty | na |
| Not Covered In Warranty | na |
Reviews
There are no reviews yet.