Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Blades | 1 |
| Brand | athravmix |
| Model Number | 152521 |
| Type | Grinder |
| Designed For | 1 |
| Diameter | 2 |
| Weight | 250 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Blades | 1 |
| Brand | athravmix |
| Model Number | 152521 |
| Type | Grinder |
| Designed For | 1 |
| Diameter | 2 |
| Weight | 250 g |
Reviews
There are no reviews yet.