Description
Our products are always fresh.
Our products are always fresh.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | ATUL |
| Model Name | Almond Oats Cookies 150 GMS |
| Quantity | 50 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Almond |
| Organic | No |
| Ingredients | Refined Wheat Flour,Oats,Bakery Shortening,Sugar,Liquid Milk,Milk Maid,Milk Powder,Almond,Vanilla Powder,Raising Agent 503 (ii) |
| Food Preference | Vegetarian |
| Dietary Preference | No Cholesterol |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 6 Months |
| Width | 9.2 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 6.5 cm |
Reviews
There are no reviews yet.