Description
best mango pickle
best mango pickle
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | austere store |
| Model Name | mango_classic |
| Type | Pickle |
| Base Ingredient | Mango, Olive, Ginger |
| Quantity | 1 kg |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Taste | Spicy |
| Organic | Yes |
| Food Preference | Vegetarian |
| Maximum Shelf Life | 12 Months |
| Ingredients | calories 140kcal, fat 12%, carbohydrates 5%, protein 3% |
| Country of Manufacture | India |
| Manufactured By | gangawat |
| Width | 10 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
Reviews
There are no reviews yet.