Description
Micro die-casting aluminum-magnesium alloy housing with high strength 1 Needle,10 Pack Of Thread.
Micro die-casting aluminum-magnesium alloy housing with high strength 1 Needle,10 Pack Of Thread.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | AVIARY |
| Model Number | INDUS Bag Closer Metal Sewing Machine with Auto Oil System with Pack of10 Thread |
| Material | Aluminium |
| Color | Grey |
| Number of Teeth | 1 |
| Number of Belts | 1 |
| Teeth Pitch | 1 cm |
| Belt Width | 1 cm |
| Weight | 1 kg |




Reviews
There are no reviews yet.