Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Avvatar |
| Model Number | absolute isorich 1kg 2.2lbs |
| Quantity | 1 kg |
| Flavor | chocolate |
| Protein Type | Whey Protein |
| Usage Timings | Post-workout |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Sugar Free |
| Composition | whey protein isolate |
| Food Preference | Vegetarian |
| Model Name | absolute isorich 2.2 lbs |




Reviews
There are no reviews yet.