Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ayansh |
| Model Number | Wash Basin & Sink Flexible PVC Waste Drain Pipe |
| Material | Plastic |
| Extendable | Yes |
| Length | 100 cm |
| Inner Diameter | 25 mm |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ayansh |
| Model Number | Wash Basin & Sink Flexible PVC Waste Drain Pipe |
| Material | Plastic |
| Extendable | Yes |
| Length | 100 cm |
| Inner Diameter | 25 mm |
| Weight | 0.15 kg |
Reviews
There are no reviews yet.